eNGO ZA 0 Zł #zostanwdomu

eNGO za 0 zł

#ZostanWDomu Zapoznaj się
z ofertą darmowego korzystania
z naszej aplikacji!

WIĘCEJ

Jak zacząć - kilka kroków do celu

Infografika przedstawia kolejne kroki, które prowadzą do uruchomienia i wykorzystania aplikacji eNGO.org.pl.

Krok 1

Zapoznanie się z ofertą

Zapoznanie się z ofertą i korzyścami jakie daje aplikacja eNGO dla jednostek samorządowych oraz organizacji pozarządowych. Uzyskują Państwo na DarmoweSpiny Polska dostęp od konta demonstracyjnego, w ramach którego osoby zaangażowane we współpracę z organizacjami pozarządowymi mogą poznać wszystkie funkcjonalności systemu oraz zasady jego działania.

Krok 2

Decyzja o wdrożeniu

Decyzja Zarządu/Prezydenta/Burmistrza/Wójta o wykorzystaniu systemu eNGO do obsługi procedur wpółpracy finansowej z organizacjami pozarządowymi.

Krok 3

Uruchomienie profilu dedykowanego

Uruchomienie profilu Organu Administracji Publicznej (dedykowanego dla danego samorządu) w systemie eNGO (wariant optymalny - system w w przestrzeni serwerowej zarządzanej przez SWIG Delta Partner, możliwe jest także uruchomienie systemu na bazie infrastruktury informatycznej danego OAP). Przeprowadzenie działań wdrożeniownych obejmujących ustawienie systemu pod wymagania klienta casino 1 x slots (wgranie stosownych wzorów umów, formularzy aktualizacyjnych, kart ocen, utworzenie kont dla pracowników, ustawienie poziomu zabezpieczeń i uprawnień poszczególnych użykowników).

Krok 4

Szkolenia dla pracowników i organizacji

Przeprowadzenie prezentacji/warsztatu szkoleniowego dla pracowników OAP obsługujących proces wpółpracy z NGO (konkursy ofert, ocenianie, zarządzaniem systemem) oraz przedstawicieli NGO (przygotowujących oferty, aktualizacje i sprawozdania). Szkolenie przerprowadzone jest w jednym dniu szkoleniowym (do południa OAP, po południu NGO).