eNGO ZA 0 Zł #zostanwdomu

eNGO za 0 zł

#ZostanWDomu Zapoznaj się
z ofertą darmowego korzystania
z naszej aplikacji!

WIĘCEJ

Jak skorzystać z promocji?

Szczegóły akcji promocyjnej zostały przedstawione poniżej.

Szanowni Państwo,

Serdeczne prosimy o przekazanie tej wiadomości osobom odpowiedzialnym w Państwa jednostce za współpracę z organizacjami pozarządowymi.

Inspirowani akcją #ZostanWDomu i wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom pragniemy zaoferować Państwu możliwość darmowego skorzystania z aplikacji Generator eNGO do końca grudnia 2021 roku. Aplikacja umożliwia zlecanie realizacji zadań publicznych podmiotom III sektora w sposób zdalny. Przystąpienie do programu już dziś (zupełnie za darmo!) umożliwi Państwu przeprowadzenie pełnej procedury konkursowej, od sprawnego przygotowania ogłoszenia konkursowego, poprzez nabór ofert i ich ocenę, po szybkie i łatwe przygotowanie umów dla organizacji pozarządowych oraz ich późniejsze rozliczenie (sprawozdawczość). Aplikacja w znaczący sposób ułatwia i przyspiesza pracę zarówno dla pracowników samorządów, jak i NGO. Z naszej aplikacji korzysta obecnie ponad 50 JST, w tym Województwo Małopolskie, Województwo Opolskie, Katowice, Opole, jak również mniejsze, jak Cieszyn czy Długołęka. W ramach systemu ponad dziesięć tysięcy organizacji złożyło kilkadziesiąt tysięcy ofert.

Mamy nadzieję, że takie praktyczne zapoznanie się z systemem i poznanie jego zalet zachęci Państwa do realizacji tego procesu zlecania zadań publicznych w nowoczesnym formacie e-Usług. Gwarantujemy, że jej wykorzystanie w Państwa samorządzie przyniesie liczne korzyści zarówno pracownikom urzędu jak i przedstawicielom organizacji pozarządowych!

W obecnej sytuacji, nie bez znaczenia jest także fakt, iż wykorzystanie naszego narzędzia umożliwia realizację całej procedury w sposób zdalny, z wykorzystaniem narzędzi i platform internetowych (np. ePUAP), nie wymagający od żadnej ze stron bezpośredniego kontaktu.

 

Niniejsza akcja promocyjna skierowana jest do nowo przystępujących samorządowów i trwa do końca sierpnia 2021 roku. Warunkiem skorzystania z promocji jest podpisanie dwuletniej umowy na obsługę eNGO. (rok 2021 za darmo, rok 2022 standardowa opłata).

 

Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego z naszym pracownikiem, który przedstawi szczegóły oferty i sposoby wdrożenia aplikacji w Państwa samorządzie (szkolenie dla pracowników on-line). Dodatkowo, na życzenie klienta możliwe jest sprawdzenie wersji demonstracyjnej aplikacji. Zapraszamy do współpracy!

Kontakt z naszym pracownikiem: Jacek Kiełkowski tel. (33) 444 66 89 lub mail biuro@engo.org.pl