eNGO ZA 0 Zł #zostanwdomu

eNGO za 0 zł

#ZostanWDomu Zapoznaj się
z ofertą darmowego korzystania
z naszej aplikacji!

WIĘCEJ

Jak skorzystać z promocji?

Szczegóły akcji promocyjnej zostały przedstawione poniżej.

Inspirowani akcją #ZostanWDomu i wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom pragniemy zaoferować Państwu możliwość darmowego skorzystania z aplikacji Generator eNGO do końca grudnia 2020 roku. Aplikacja umożliwia zlecanie realizacji zadań publicznych podmiotom III sektora w sposób zdalny. Przystąpienie do programu już dziś (zupełnie za darmo!) umożliwi Państwu przeprowadzenie pełnej procedury konkursowej, od sprawnego przygotowania ogłoszenia konkursowego, poprzez nabór ofert i ich ocenę, po szybkie i łatwe przygotowanie umów dla organizacji pozarządowych oraz ich późniejsze rozliczenie (sprawozdawczość). Mamy nadzieję, że takie praktyczne zapoznanie się z systemem i poznanie jego zalet zachęci Państwa do realizacji tego procesu zlecania zadań publicznych w nowoczesnym formacie e-Usług. Gwarantujemy, że jej wykorzystanie w Państwa samorządzie przyniesie liczne korzyści zarówno pracownikom urzędu jak i przedstawicielom organizacji pozarządowych!

W obecnej sytuacji, nie bez znaczenia jest także fakt, iż wykorzystanie naszego narzędzia umożliwia realizację całej procedury w sposób zdalny, z wykorzystaniem narzędzi i platform internetowych (np. ePUAP), nie wymagający od żadnej ze stron bezpośredniego kontaktu.


 

Niniejsza akcja promocyjna trwa do końca roku 2020 i jest skierowana do jednostek samorządu terytorialnego, które nie korzystają obecnie z aplikacji Generator eNGO.


 

Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego z naszym pracownikiem, który przedstawi szczegóły oferty i sposoby wdrożenia aplikacji w Państwa samorządzie. Kontakt z naszym pracownikiem: Jacek Kiełkowski tel. (33) 444 66 89 lub mail biuro@engo.org.pl